mgr Agata Sajan
Plastyka

Ukończyłam Edukację Artystyczną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jako nauczyciel pracuję od 12 lat. Z wielkim entuzjazmem prowadzę pracownię ceramiki artystycznej o nazwie „Sztukatella”. Dzięki wykształceniu muzycznemu od lat jestem związana z Prywatną Szkoła Muzyczną I i II st. Venos Studio w Zabrzu, gdzie prowadzę zajęcia muzyczne oraz korelujące muzykę z plastyką. W Katolickim Przedszkolu „Tęcza” w Zabrzu jestem odpowiedzialna za zajęcia kółka plastycznego  i warsztaty ceramiczne dla dzieci. Współpracuję również z trzema placówkami w Gliwicach. W „Naszej Szkole” jestem zatrudniona od września 2012 roku.
Swoją pracę wykonuje z wielkim zaangażowaniem łącząc aspiracje plastyczne i muzyczne w jedną pasję. Mam to szczęście, że praca przeplata mi się z hobby. Kontakt z uczniami oraz ich postępy w artystycznych zmaganiach przynoszą mi
ogromną satysfakcję. Stawiam sobie za cel uwrażliwić i zarazić uczniów miłością do sztuki, aby w przyszłości potrafili być jej wytrawnymi odbiorcami oraz twórcami. W wolnych chwilach oddaje się kulinarnym eksperymentom, śpiewam w chórze gospel, wędruje po górach, odwiedzam wystawy, galerie, kino oraz chodzę na koncerty ulubionych wykonawców. W okresie wakacyjnym dużo radości daje mi podróżowanie z dziećmi i młodzieżą w charakterze wychowawcy kolonijnego.

mgr Anna Dermont - Brandys
mgr Anna Dermont – Brandys