mgr Katarzyna Zimkowska

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego
w Katowicach oraz Kolegium Nauczycielskiego w Bytomiu. Ukończyłam również Podyplomowe Studia Coachingu i Zarządzania Oświatą. Od kilku lat tworzę wyjątkowe miejsce – szkołę społeczną, która dla wielu osób jest jak dom a my wszyscy jesteśmy w nim jedną wielką rodziną. Pracuję również jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Zawód jakiego się podjęłam jest moją największą pasją. Będąc nauczycielem przekazuję uczniom wiedzę, ale jeszcze więcej uczę się od nich. Dzieci są wspaniałe i dostarczają wielu powodów do radości. Staram się kształtować młodego człowieka i pomóc mu tworzyć własną przyszłość. Na co dzień pokazuję uczniom, że warto mieć pasje i warto się im poświęcać.
W wolnych chwilach uwielbiam podróżować ze swoim mężem i psem Dolarem, fotografować, czytać książki i jeździć na rowerze. Największą miłością są wędrówki po Tatrach, smak rozpływającej się w ustach czekolady i moment, gdy siada się na szczycie, by przemyśleć wiele rzeczy, które się życiu zrobiło i wiele takich, które jeszcze możemy zrobić.