opinie

Beata Marciniak

W dzisiejszych czasach każdy myśli o przyszłości swoich dzieci. Chcielibyśmy aby odnosiły one sukcesy na polu nauki, kultury i sportu, a jednocześnie przebywały i rozwijały się w przyjaznym, bezpiecznym środowisku, wśród ludzi otaczających ich troską i zrozumieniem. Każdy z nas pragnie aby jego dziecko odnalazło w szkole drugi dom i mogło w pełni realizować swoje talenty i uzdolnienia.
I to wszystko znalazłam w NASZEJ SZKOLE.
Atmosfera spokoju i poszanowanie indywidualności, dzięki której dzieci w poczuciu bezpieczeństwa rozwijają swoje zdolności i zainteresowania,zdobywają i pogłębiają wiedzę i uzupełniają braki edukacyjne.To właśnie tutaj dzieci i młodzież uczą się jak ważną rzeczą jest wrażliwość, zrozumienie drugiego człowieka i dostrzeganie jego potrzeb.
A najważniejsze, że wszyscy wspólnie tworzymy jedną szkolną rodzinę kierującą się dobrem naszych dzieci i dbającą o jego rozwój w najważniejszym dla niego okresie.