Z wykształcenia jestem nauczycielem informatyki , zajęć technicznych i przedmiotów zawodowych  w zakresie mechaniki i inżynierii materiałowej. Jestem absolwentem Studiów Podyplomowych „Zarządzania w Oświacie” ukończonych na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W przeszłości ukończyłem kursy z zakresu grafiki komputerowej i systemów zarządzania treścią CMS.   W roku 2017  dołączyłem do Zarządu Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego tj. organu prowadzącego szkołę. Od 2020 roku pełnię funkcję Prezesa Zarządu Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego. Mam wspaniałą rodzinę – żonę Olgę, syna Adasia”. Moje hobby, oczywiście wykluczając świat komputerów to głównie  biznes, sport i podróże.  Nie lubię nudy, jesiennych wieczorów i monotonności.

mgr inż. Dawid