mgr inż. Andrzej Pasek

Nauczyciel matematyki 25- letnie doświadczenie zawodowe. Egzaminator egzaminu maturalnego. Uczestnik 25 sesji egzaminacyjnych wg. nowej formuły egzaminu. Przewodniczący zespołu egzaminatorów na poziomie rozszerzonym. Wyróżniany nagrodą Kuratora Oświaty, wielokrotnie nagrodą Prezydenta Miasta. Animator rozwoju szkolnictwa zawodowego. Promotor powiązań oświaty zawodowej z przemysłem. Wieloletni przewodniczący Zabrzańskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Placówek Oświatowych. Przedsiębiorca zajmujący się przygotowaniem uczniów do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z matematyki.

Żonaty. Ojciec dwójki dorosłych dzieci będących w przeszłości absolwentami „Naszej Szkoły”. Wierny kibic zabrzańskiego sportu. Miłośnik gór szczególnie „naszego” Beskidu Śląskiego.

mgr Katarzyna Słysz
Język Niemiecki