opinie

Helena Dąbrowska

Nasza Szkoła = Moja Szkoła. Tak już będę mowiła nawet kiedy moje dziecko skończy gimnazjum.
Wybierając szkołę dla Krzysia brałam pod uwagę bardzo wiele aspektów. Niestety żadna ze szkół w moich oczach “nie zdała egzaminu”. Przepełnione klasy, bardzo hałaśliwe korytarze w czasie przerwy, anonimowośc dzieci. Obawiałam się, tym bardziej, że Krzyś był skrytym i cichym dzieckiem. Po wizycie w Naszej Szkole i rozmowie z dyrekcją oraz panią pedagog wybór dla mnie był oczywisty. O lokalizacji samego budynku chyba nie trzeba wspominać, każdy kto nas odwiedza, szczegolnie w okresie letnim jest urzeczony ogromem zieleni i spokojem jaki tu panuje.
Bieżący rok szkolny jest już ósmym w “naszej karierze” i co zyskałam przez ten czas?
Samodzielne i odważne dziecko, radzące sobie z problemami chcące się uczyć, umiejętnie, konsekwentnie ale bardzo życzliwie „zarażane” wiedzą, a ja, jako rodzić błogi spokój, że jest stale pod opieką niezostawione samo sobie z troskami.