# # Znajdz nas na:

Oferta

Czyli co oferujemy naszym uczniom i ich rodzicom..Rodzice zapisujący dziecko do Naszej Szkoły często obawiają się czy jego pociecha będzie w stanie intensywnie pracować, spędzając w szkole tyle godzin. Nauczanie zintegrowane w Naszej Szkole obejmuje cykl zajęć w klasach I-III Szkoły Podstawowej zorganizowany tak, aby uczeń nie wykazywał oznak zmęczenia i mógł efektywnie pracować cały dzień.

Nasi nauczyciele wykorzystują elementy metody Dennisona – ćwiczeń relaksacyjnych i energetyzujących, służące integracji półkul mózgowych w celu efektywniejszego działania.

Każdego dnia w zajęciach zintegrowanych pojawiają się treści związane z kształceniem języka ojczystego, matematyką, wiedzą o środowisku społecznym i przyrodniczym, a także elementy wychowania plastycznego, technicznego, muzycznego oraz zajęcia ruchowe prowadzone przez nauczyciela wf.

W Naszej Szkole dzieci spędzają przerwy na korytarzu, ale często też nauczyciel według własnego uznania organizuje przerwy w klasie. W tym celu w każdej sali znajdują się kąciki zainteresowań i dywan, na którym dzieci siadają do zabawy, rozmowy czy uczestniczą w zajęciach ruchowych.

W związku z małą liczbą dzieci w klasach staramy się integrować uczniów z klas I-III poprzez organizowanie wspólnych:
- imprez takich jak : Mikołajki, Andrzejki, bale, warsztaty świąteczne i edukacyjne
- konkursów
- wycieczek
- wyjść do teatru/kina/filharmonii

Zajęcia w Naszej Szkole urozmaicone są poprzez :
- zwiększony wymiar godzin dydaktycznych (zajęcia obowiązkowe od 8.15-14.45)
- zwiększony wymiar nauki języków obcych ( j.angielski 5 godz. i j.niemiecki 3 godz.)
- kółka zainteresowań
- naukę pływania na basenie
- naukę gry tenisa ziemnego

Zapewniamy również opiekę na świetlicy do godziny 17.00

Zapraszamy do NASZEJ SZKOŁY !!!
undicom.pl
strony www zabrze