mgr inż. Sylwia Smolik
mgr inż. Sylwia Smolik
Matematyka
  • Degree:
  • Experience:
  • Phone:
  • E-mail:

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach wydziału Mechanicznego -Technologicznego oraz na tej samej uczelni ukończyłam studia podyplomowe z matematyki. Pracuję w zawodzie 37 lat. Uwielbiam swoja pracę i swoich uczniów. Przez 27 lat pracowałam w Technikum Mechanicznym, ostatnie 10 lat w gimnazjum i obecnie w  szkole podstawowej Nasza Szkoła .
Swoje przemyślenia dotyczące problemów wychowawczych młodzieży  i ich sposobów rozwiązywania , doczekały się publikacji w czasopismach takich jak „Rodzina i Szkoła” oraz katolickiego miesięcznika „Wychowawca”.
Jestem energiczną ,pogodną i pełną optymizmu osobą. Uwielbiam pracę z ludźmi. Jako dziecko i nastolatkę uczono mnie gry na fortepianie. Prywatnie jestem żoną, matką i babcią oraz posiadaczką uroczego psa rasy West o imieniu Figa. Czas wypełniam sobie nauką języka niemieckiego i zajęciami w klubie fitnessu oraz wieloma innymi pomysłami takimi jak projektowanie i wdrażanie modowych nowinek nie tylko do  swojej szafy. Nie cierpię na nudę. Podobno dobrze gotuję. Chyba jak każdy lubię podróże.
Pozdrawiam

Pozostali nauczyciele

mgr Jadwiga Bogacz
mgr Jadwiga Bogacz
Wychowanie Fizyczne
mgr Justyna Bartosiewicz
mgr Justyna Bartosiewicz
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Anna Dermont - Brandys
mgr Anna Dermont – Brandys
Język Polski / Zajęcia Artystyczne