mgr inż. Sylwia Smolik

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach wydziału Mechanicznego -Technologicznego oraz na tej samej uczelni ukończyłam studia podyplomowe z matematyki. Pracuję w zawodzie 37 lat. Uwielbiam swoja pracę i swoich uczniów. Przez 27 lat pracowałam w Technikum Mechanicznym, ostatnie 10 lat w gimnazjum i obecnie w  szkole podstawowej Nasza Szkoła .
Swoje przemyślenia dotyczące problemów wychowawczych młodzieży  i ich sposobów rozwiązywania , doczekały się publikacji w czasopismach takich jak „Rodzina i Szkoła” oraz katolickiego miesięcznika „Wychowawca”.
Jestem energiczną ,pogodną i pełną optymizmu osobą. Uwielbiam pracę z ludźmi. Jako dziecko i nastolatkę uczono mnie gry na fortepianie. Prywatnie jestem żoną, matką i babcią oraz posiadaczką uroczego psa rasy West o imieniu Figa. Czas wypełniam sobie nauką języka niemieckiego i zajęciami w klubie fitnessu oraz wieloma innymi pomysłami takimi jak projektowanie i wdrażanie modowych nowinek nie tylko do  swojej szafy. Nie cierpię na nudę. Podobno dobrze gotuję. Chyba jak każdy lubię podróże.

mgr Anna Dermont - Brandys
mgr Anna Dermont – Brandys