mgr Dorota Pillich
Język polski, logopedia

Jestem absolwentką Wydziału Filologii Polskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu logopedii oraz zarządzania oświatą. Uczę w „Naszej Szkole” już 13 rok. W międzyczasie pracowałam jako logopeda w przedszkolu oraz w centrum fizjoterapii z osobami, które doznały urazu mowy. Do roku 2018 pełniłam funkcję dyrektora Szkół Społecznych Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego.

ZAINTERESOWANIA:

Kocham wędrówki górskimi szlakami w towarzystwie sprawdzonych przyjaciół. Niezależnie od pory roku, dnia i pogody zawsze jestem gotowa wyruszyć w drogę. Cenię sobie wyjazdy zarówno te bliskie, jak i dalekie. Z moich wypraw przywożę zawsze mnóstwo zdjęć. Od kilku lat jestem zafascynowana muzyką fado i marzę, żeby posłuchać jej na żywo w Lizbonie. Uwielbiam książki i …czekoladę!