# # Znajdz nas na:

Aktualności

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNAGO
24.11.2017

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 4 grudnia o godz. 9:00 w "Naszej Szkole". Serdecznie zapraszamy laureatów wraz z opiekunami :-)

 
 
 



 


więcej

Zobacz wszystkie aktualności »
2 3 5

Aktualności

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNAGO
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNAGO
24.11.2017

Wyniki IV Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Legenda o św. Marcinie”


Kategoria 1-4 SP

1.

Paulina Kuciel, kl. 3 ZSO nr 12 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 17 w Gliwicach, opiekun: Anna Janicka, Anna Jaksik

1 miejsce

2.

Natalia Kral, kl.4 - Szkoła Podstawowa w Wieszowie, opiekun: Ewa Katzler
 

1 miejsce

3.

Julia Żuk, kl. 4 - ZSO nr 12 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 17 w Gliwicach, opiekun: Katarzyna Kubica

1 miejsce

4.

Martyna Chybowska,kl. 1 Nasza Szkoła w Zabrzu
 

2 miejsce

5.

Matylda Michałowska, kl. 3 ZSO nr 12 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 17 w Gliwicach, opiekun: Anna Janicka, Anna Jaksik

2 miejsce

6.

Julia Błażusiak, kl.4 - ZSO nr 12 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 17 w Gliwicach, opiekun: Katarzyna Kubica

3 miejsce

7.

Oliwier Gołąbek, kl.2 Nasza Szkoła w Zabrzu

3 miejsce
 

8.

Marta Domicz, kl. 3 – Szkoła Podstawowa nr 32 w Zabrzu, opiekun: Beata Jankowska

Wyróżnienie

9.

Elżbieta Solich, kl.4 – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 6 im. Noblistów Polskich w Gliwicach, opiekun: Beata Świerczyńska

Wyróżnienie

10.

Hanna Mainka kl.2 Szkoła podstawowa w Ziemięcicach, opiekun: Justyna Barczyk
 

Wyróżnienie

11.

Ola Strzelczyk, kl.3 - ZSO nr 12 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 17 w Gliwicach, opiekun: Alicja Badura, Katarzyna Kubica

Wyróżnienie

12.

Julia Karolak, kl. 3 ZSO nr 12 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 17 w Gliwicach, opiekun: Anna Janicka, Anna Jaksik

Wyróżnienie


 


 

Kategoria 5-7 SP

1.

Tymon Szajner, kl. 7 – Szkoła Podstawowa nr 13 im. Krystyny Bochenek, opiekun: Sylwia Szczęsna-Kogutowicz

1 miejsce

2.

Marta Dańczyk, kl. 5 – Szkoła Podstawowa nr 32 im. Roberta Bednorza, opiekun: Ewa Vorreiter

1 miejsce

3.

Kacper Sojka, kl.5 Nasza Szkoła

2 miejsce
 

4.

Wiktoria Zawadzka, kl. 6 – Szkoła Podstawowa w Wieszowie, opiekun: Ewa Katzler

3 miejsce




Jury w składzie:

mgr Klaudia Drewniok- Jagodzińska – nauczyciel j. niemieckiego

mgr Katarzyna Mrozek-Minkina – nauczyciel j. niemieckiego i plastyki

mgr Agata Sajan – nauczyciel plastyki

mgr Katarzyna Słysz – nauczyciel j. niemieckiego



 






powrót




TYDZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
03.10.2017
2-6 października
więcej
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
24.08.2017
1 września godz. 18.00
więcej
PODRĘCZNIKI
19.07.2017
więcej
undicom.pl
strony www zabrze
created by